Bestyrelsen
Startside Om Freja Bliv medlem Skumsprøjten Kalender Billeder Links

Bestyrelsen
Historie
Tekniske data
Sejlreglement
Vedtægter

Bestyrelsen

 

Formand: 

Gert M Rasmussen

Åsbakkevej 15, Fjelstrup

6100 Haderslev

Tlf./fax: 7456 6293

Mail: gert@frejabyrding.dk

Næstformand:

Victor Pedersen

Havedal 15, st.

6760 Ribe

Tlf.: 7542 4047

Mail: victor@frejabyrding.dk

Kasserer:

Christian Christensen

Kelstrupvej 63

6100 Haderslev

Tlf.: 7458 2019

Mail: christian@frejabyrding.dk

Referent:

Viggo Jonasen

Hørgårdsvej 18
8240 Risskov 

Tlf.: 8617 4957

Mail: viggo@frejabyrding.dk

Medlem:

Peter Juhl

Sillerup Skovvej 12 6100 Haderslev

Tlf.: 4057 1225

Mail: peter@frejabyrding.dk 

Medlem:

Karsten Kristensen

Søndermark 49, Røllig 6200 Åbenrå

Tlf.: 2178 7282

Mail: karsten@frejabyrding.dk 

Medlem:

Mikkel Nielsen

Tlf.: 2093 5500

Mail: mikkel@frejabyrding.dk

Ønsker du at sende en mail til den samlede bestyrelse, kan dette gøres til: bestyrelsen@frejabyrding.dk 

 
------------------------------------------------------------------------------------
Startside Kontakt

Optimeret til 1024 x 768 - Senest opdateret 16. maj 2017